Lijn 129 Mons SNCB - Chimay Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 129 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Charleroi |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/vrijdagavond |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 1x/middag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 129 rijdt van Mons via Erquelinnes, Solre-sur-Sambre, Thirimont, Leugnies, Grandrieu, Sivry en Rance naar Chimay.
Dienstregeling
- Op vrijdagavond om 18:33 wordt éénmaal van Mons SNCB naar Chimay gereden en op zondagmiddag om 17:52 wordt éénmaal van Chimay naar Mons Ecole Normale gereden.
Route
Halte | ||
↑ | Mons, Ecole Normale | |
↓ | Mons, SNCB | |
70px | Mons, Ecole Normale | |
Mons, Bascule (FUCAM) | ||
Erquelinnes, Route de Mons | ||
Solre-sur-Sambre, Calvaire | ||
Solre-sur-Sambre, Rue Sole Godeau | ||
Montignies-Saint-Christophe, Pont Romain | ||
Montignies-Saint-Christophe, Friterie | ||
Thirimont, Route de Lobbes | ||
Thirimont, Sartiaux | ||
Thirimont, Petit Sartiau | ||
Thirimont, Rue des Pouilleux | ||
Beaumont, Zoning | ||
Beaumont, Grand Place | ||
Beaumont, Panorama | ||
Beaumont, Home Marie-France | ||
Beaumont, Pont du Prince | ||
Leval-Chaudeville, Fallin | ||
Leugnies, Route de Solre-le-Château | ||
Leugnies, Maison communale | ||
Leugnies, Grosse Ferme | ||
Leugnies, Les Pavillons | ||
Grandrieu, 4 Vents | ||
Grandrieu, Route de la Haut | ||
Grandrieu, Centre | ||
Grandrieu, Berlique | ||
Grandrieu, Frasies | ||
Grandrieu, Focant | ||
Sivry, Rue de la Haut | ||
Sivry, Sainte-Anne | ||
Sivry, Place | ||
Sivry, Mont Jumont | ||
Sivry, Sansuyère | ||
Sautin, Le Touquet | ||
Sautin, La Pierre qui Tourne | ||
Sautin, Rieux de Fromont | ||
Rance, Rue les Frés | ||
Rance, Canon | ||
Rance, Rue Wastenne | ||
Rance, Chemin de la Hutte | ||
Rance, Eglise | ||
Rance, Place Communale | ||
Rance, Place François | ||
Rance, Camping Communal | ||
Rance, Ferme Lorçon | ||
Chimay, La Contrôlerie | ||
Chimay, Chemin de Bauloye | ||
Chimay, Route vers la Gare | ||
Chimay, Beauchamp | ||
Chimay, Chapelle Beauchamp | ||
Chimay, Garage | ||
Chimay, La Bouchère | ||
Chimay, Place Froissart | ||
Chimay, Gare |
Geschiedenis
Op een onbekend moment werd de route in Mons aangepast.
Halte | ||
↓ | Mons, Douane | |
↑ | Mons, Ecole Normale | |
Mons, SNCB |