Lijn 56 Amersfoort Centraal Station - Wijk bij Duurstede Busstation (1981 - 2016)
Buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 56 rijdt van Amersfoort CS via Soesterberg, Zeist, Driebergen, Doorn en Langbroek naar Wijk bij Duurstede.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Zkh. Meander Lichtenberg | ||
Amersfoort, Potgieterlaan | ||
Amersfoort, Zorgcentrum De Lichtenberg | ||
Amersfoort, Zon en Schild | ||
Soesterberg, Bethanie / Hebron | ||
Soesterberg, Meijerijlaantje | ||
Soesterberg, Dumoulin Kazerne | ||
Soesterberg, De Stompert | ||
Soesterberg, K. der Kontinenten | ||
Soesterberg, De Oude Tempel | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Huis ter Heide, RK. Kerk | ||
Huis ter Heide, Sterrenberg | ||
Huis ter Heide, Dolderseweg | ||
Huis ter Heide, Prins Alexanderweg | ||
Huis ter Heide, P. Alexanderstichting | ||
Zeist, Handelscentrum | ||
Zeist, Geroplein | ||
Zeist, Lindenlaan | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Weeshuislaan | ||
Zeist, Hogeweg | ||
Zeist, Amandelhof | ||
Zeist, Louise de Colignyplein | ||
Zeist, De Oldenborgh | ||
Zeist, Heereweegen | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Loolaan / A12 | ||
Driebergen, Beukenstein | ||
Driebergen, Rijsenburg | ||
Driebergen, Traay | ||
Driebergen, Hoge Steeg | ||
Driebergen, Akkerweg | ||
Doorn, Boswijklaan | ||
Doorn, Beukenlaan | ||
Doorn, Stamerweg | ||
Doorn, Woestduinlaan-Zuid | ||
Doorn, Berkenweg | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, De Beaufortweg | ||
Doorn, De Wijngaard | ||
Langbroek, Gooyerdijk | ||
Langbroek, Julianalaan | ||
Cothen, Cotherweg | ||
Wijk bij Duurstede, De Geer | ||
Wijk bij Duurstede, Voorwijk | ||
Wijk bij Duurstede, Nieuweweg | ||
Wijk bij Duurstede, Steenstraat / Centrum | ||
Wijk bij Duurstede, Eng / Frankenhof | ||
Wijk bij Duurstede, Engdijk | ||
Wijk bij Duurstede, Kempenaar | ||
Wijk bij Duurstede, Amstel | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation |
Dienstregeling
Op doordeweekse dagen rijdt lijn 56 2x/uur tussen Wijk bij Duurstede en Amersfoort. Op zaterdag rijdt lijn 56 2x/uur tussen Amersfoort en Doorn. 's Avonds en op zondag wordt 1x/uur de gehele route gereden.
Voor meer details: Dienstregeling op de Connexxion-site