Lijn 17 Heerjansdam Zwembad - Zwijndrecht Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 okt 2018 om 20:47
Buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 10 december 2017 t/m 8 december 2018 |
Voorganger(s) | 517 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag, zie lijn 717 |
Dal | zie lijn 717 |
Avond | zie lijn 517 |
Zaterdag | zie lijn 717 |
Zondag | zie lijn 517 |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Heerjansdam via het ziekenhuis in Zwijndrecht naar station Zwijndrecht.
Dienstregeling
- In de vroege ochtend wordt één rit richting Zwijndrecht gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Heerjansdam, Zwembad | |
Heerjansdam, Sportpark | ||
Heerjansdam, Molenweg | ||
Heerjansdam, Het Oude Gemeentehuis | ||
Barendrecht, Camping De Oude Maas | ||
Heerjansdam, Randweg | ||
Heerjansdam, Dorpsstraat | ||
Heerjansdam, Develsluis | ||
Zwijndrecht, Lindeweg | ||
Zwijndrecht, Munnikensteeg | ||
Zwijndrecht, Winkelcentrum Oude Land | ||
Zwijndrecht, Sweelinckplantsoen | ||
Zwijndrecht, Bachstraat | ||
Zwijndrecht, Ziekenhuis | ||
Zwijndrecht, Swanendrift | ||
Zwijndrecht, Hoofdland | ||
Zwijndrecht, Beneluxlaan | ||
Zwijndrecht, Van Schaikstraat | ||
↓ | Zwijndrecht, 't Veer | |
Zwijndrecht, Emmastraat | ||
Zwijndrecht, Oude Veiling | ||
↓ | Zwijndrecht, Station |
Geschiedenis
Lijn 17 ontstond op 10 december 2017 door de omzetting van een belbusrit op lijn 517 naar een vaste rit. De rit begon echter voortaan bij het Zwembad in Heerjansdam in plaats van station Barendrecht.