Lijn 261 Bottrop, Eigen Markt - Bergbaustraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jul 2018 om 20:43
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 261 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bottrop |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Solaris Urbino MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur (deels belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 261 rijdt van Bottrop Eigen via Stadtwald, Fuhlenbrock, ZOB en Hauptbahnhof naar Ebel.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur en op zondag tot 10:00 uur wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Bottrop, Eigen Markt | ||
Bottrop, Buchenstraße | ||
Bottrop, Nordring | ||
Bottrop, In den Weywiesen | ||
Bottrop, Nordfriedhof/Brünerstraße | ||
Bottrop, Stadtwald | ||
Bottrop, Nibelungenweg | ||
Bottrop, Görkenstraße/Seniorenzentrum | ||
Bottrop, Lindhorststraße | ||
Bottrop, Hermann Löns Straße | ||
Bottrop, Hölderlinstraße | ||
Bottrop, Abzweig Haniel | ||
Bottrop, Oberhausener Straße | ||
Bottrop, Heinrich Heine Straße | ||
Bottrop, Herderstraße | ||
Bottrop, Fuhlenbrock Markt | ||
Bottrop, Heidestraße | ||
Bottrop, Kettelerstraße | ||
Bottrop, Birkenstraße | ||
Bottrop, Im Beckram | ||
Bottrop, Heidenheck | ||
Bottrop, Nathrathstraße | ||
Bottrop, Pferdemarkt | ||
Bottrop, ZOB Berliner Platz | ||
Bottrop, Paßstraße/Realschulen | ||
Bottrop, Freiherr vom Stein Straße | ||
Bottrop, Hauptbahnhof | ||
Bottrop, Plankenschemm | ||
Bottrop, Ebelstraße | ||
Bottrop, Haßlacher Straße | ||
Bottrop, Schürmannstraße | ||
Bottrop, Lichtenhorst | ||
Bottrop, Bergbaustraße |
Geschiedenis
Op 14 juli 2018 vonden er grote wijzigingen in het busvervoer van de Stadt Bottrop en Kreis Recklinghausen plaats. Op lijn 261 bleven de route en de frequenties grotendeels gehandhaafd. Wel werd de nieuwe halte Oberhausener Straße aan de route toegevoegd en werden de haltes Nordfriedhof en Seniorenzentrum Sankt Teresa hernoemd in Nordfriedhof/Brünerstraße en Görkenstraße/Seniorenzentrum respectievelijk.