Lijn 471 Turnhout Philips - Mol Station
Voormalige buslijn 471 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2012 |
Opvolger(s) | 436 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 471 reed van Turnhout via Oud Turnhout, Zwaneven, Schoonbroek, Retie en Dessel naar Mol.
Dienstregeling
- In de spitsrichting werden twee ritten gereden over het hele traject.
- In de daluren werd nog een rit Mol College - Witgoor v.v. gereden.
Route
Halte | ||
Turnhout, Philips | ||
Turnhout, Industrieweg | ||
Turnhout, Brepols | ||
Turnhout, Steenweg op Tielen | ||
Turnhout, Amival | ||
Turnhout, Sunnyland | ||
Turnhout, Rozenlaan | ||
Turnhout, Ceka | ||
Turnhout, Sporthal | ||
Turnhout, Graatakker | ||
Turnhout, Apostoliekenstraat | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Klinkstraat | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud Turnhout, Tramwissel | ||
Oud Turnhout, Dorp | ||
Oud Turnhout, Molenbergen | ||
Oud Turnhout, Driedostraat | ||
Zwaneven, Staprijkstraata | ||
Zwaneven, Zwanevenstraat | ||
Zwaneven, Lentedreef | ||
Zwaneven, Roode | ||
Zwaneven, Binnenheide | ||
Schoonbroek, Hofstraat | ||
Schoonbroek, Hesstraat | ||
Schoonbroek, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Werbeek, Werbeek | ||
Boshoek, Kuilstraat | ||
Boshoek, Heidekapel | ||
Boshoek, Bogaardstraat | ||
Boshoek, Huzarenberg | ||
Witgoor, Gemeentedijkstraat | ||
Witgoor, Kerk | ||
Witgoor, Perestraat | ||
Witgoor, Grachtstraat | ||
Dessel, Polderstraat | ||
Dessel, Dijkstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Mol, Langendijk | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Beukenbosstraat | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
70px | Mol, Hangarstraat | |
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, College |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Per 1 september 2012 werd de lijnvoering op de as Turnhout - Mol aangepast. Deze lijn werd op die datum vernummerd naar lijn 436. In Turnhout kwam de bediening van de Philipsterreinen echter te vervallen, het begin- en eindpunt werd het treinstation in Turnhout. Het aantal ritten in beide richtingen bleef grotendeels gelijk.