Lijn 96 Wesel Bahnhof - Hamminkeln Gewerbegebiet
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 dec 2017 om 17:18
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 96 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 96 rijdt van Wesel via Blumenkamp, Hamminkeln en Loikum naar Wertherbruch.
Dienstregeling
- Er wordt de gehele week 1x/uur gereden tussen Wesel en Hamminkeln.
- Er rijden doordeweeks enkele extra scholierenritten. Deze ritten rijden door van en naar Wertherbruch en kunnen tevens een afwijkende route hebben.
Route
Halte | ||
Wesel, Bahnhof | ||
Wesel, Wallstraße | ||
Wesel, Mathenakreuz | ||
Wesel, Mölderplatz | ||
Wesel, Blankenburgstraße | ||
Wesel, Breiter Weg | ||
Wesel, Karthäuserweg | ||
Wesel, Rastenburger Straße | ||
Wesel, Tilsiter Straße | ||
Wesel, Feldmark Marktplatz | ||
Wesel, Feldmark Berufskolleg | ||
Blumenkamp, Karl Straube Straße | ||
Blumenkamp, Hermann Hesse Straße | ||
Blumenkamp, Feuerdornstraße | ||
Blumenkamp, Schillkaserne | ||
Blumenkamp, Strauchheide | ||
Blumenkamp, Weißenstein | ||
Hamminkeln, Diersfordter Straße | ||
Hamminkeln, Bergfrede | ||
Hamminkeln, Markt | ||
Hamminkeln, An der Windmühle | ||
Hamminkeln, Weststraße | ||
Hamminkeln, Gewerbegebiet | ||
Hamminkeln, Kesseldorf | ||
Hamminkeln, Krusdick | ||
Loikum, Römerrast | ||
Loikum, Dingdener Weg | ||
Loikum, Busch | ||
Loikum, Kirche | ||
Loikum, Schmiede Hülsken | ||
Wertherbruch, Schlebusch | ||
Wertherbruch, Rekesland | ||
Wertherbruch, Kirche |