Lijn 76 Gorinchem Beatrixziekenhuis - Giessendam Merwedestichting
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 12 mei 2010 om 09:48
Buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76 rijdt van station Gorinchem via Schelluinen, Giessenburg, Giessen-Oudekerk en station Hardinxveld-Giessendam naar de Wieling in Hardinxveld-Giessendam. Op maandag t/m zaterdag overdag wordt een taxibusje ingezet, 's avonds en op zondag wordt deze lijn als belbus gereden. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Giessenburg, Nieuwebrug | ||
Giessenburg, Maalderij | ||
Giessenburg, De Hofstee | ||
Giessenburg, Regthuis | ||
Giessenburg, Bredero's Hof | ||
Giessenburg, Van Brederoodestraat | ||
Giessenburg, NH Kerk | ||
Giessenburg, Peursumweg | ||
Giessenburg, Kooiweg | ||
Giessenburg, Blokland | ||
Giessenburg, Van Wijngaarden | ||
Giessenburg, Dut Ist | ||
Giessen-Oudekerk, De Oude School | ||
Giessen-Oudekerk, H J van Dijkstraat | ||
Hardinxveld-Giessendam, De Koperen Knop | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Hardinxveld-Giessendam, Weideveld | ||
Hardinxveld-Giessendam, Merwedestichting | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling |
Van maandag t/m vrijdag in de avond en op zaterdag de hele dag rijdt lijn 76 niet verder dan halte Merwedestichting in Hardinxveld-Giessendam.