Lijn 80 Venlo Station - Deurne Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 nov 2017 om 18:22
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 27, 28, 60 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt van Venlo via Blerick, Heierhoeve, Sevenum, Horst, Venray en Ysselsteyn naar Deurne.
Dienstregeling
- In de daluren buiten de vakanties wordt 1x/uur gereden tussen Venlo en Horst en 2x/uur tussen Horst en Deurne.
- Op zaterdag, doordeweeks tussen 19:00 en 21:00 uur en in de daluren tijdens de vakantieperiode wordt alleen 2x/uur gereden tussen Horst en Venray Prins Bernhardstraat. De rest van het traject wordt 1x/uur bereden.
- Op zondag en in de avonduren wordt 2x/uur gereden tussen Venray Station en Venray Prins Bernhardstraat. De rest van het traject wordt 1x/uur bereden.
- In het weekend wordt via Heierhoeve De Römer gereden.
Route
Halte | ||
Venlo, Station | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Blerick, Burgemeester Gommansstraat | ||
Blerick, Tuindorp | ||
Blerick, Da Costastraat | ||
Blerick, Muspelheim | ||
Blerick, Diependijkstraat | ||
Blerick, Ampèrestraat | ||
Blerick, Edisonstraat | ||
Blerick, Newtonweg | ||
Heierhoeve, James Cookweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg | ||
Heierhoeve, Marco Poloweg | ||
Heierhoeve, Stanleyweg | ||
Heierhoeve, Jacob Roggeveenweg | ||
Heierhoeve, De Römer | ||
Heierhoeve, Eindhovenseweg/A67 | ||
Heierhoeve, Sevenumseweg | ||
Sevenum, Steinhagenstraat | ||
Sevenum, Centrum | ||
Sevenum, Berghemweg | ||
Horst, Station Zuidzijde | ||
Horst, Stationsstraat | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Industriestraat | ||
Horst, Kranestraat | ||
Horst, Doctor Van de Meerendonkstraat | ||
Horst, Sint Antoniuspark | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Politiebureau | ||
Horst, Oude Lind | ||
Oostrum, De Hulst | ||
Venray, Station | ||
Oostrum, Stationsweg | ||
Venray, Klaproos | ||
Venray, Vincent van Gogh | ||
Venray, Monseigneur Nolensstraat | ||
Venray, Centrum | ||
Venray, Prins Bernhardstraat | ||
Venray, Politiebureau | ||
Venray, Blauwververstraat | ||
Venray, Weg in den Berg | ||
Ysselsteyn, Provincialeweg | ||
Ysselsteyn, Meerselsepeel | ||
Deurne, Kraaienhut | ||
Deurne, Padbrugseweg | ||
Deurne, Bandert | ||
Deurne, Riet | ||
Deurne, Langstraat | ||
Deurne, Heiakker | ||
Deurne, Europastraat | ||
Deurne, Hogeweg | ||
Deurne, Emmalaan | ||
Deurne, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. De nieuwe lijn 80 ging de route van lijn 60 overnemen tussen Venlo en Venray, echter werd er een versnelde route gereden in Blerick en tussen Horst en Venray (oude lijn 28). Vanaf Venray ging lijn 80 doorrijden naar Deurne via de route van lijn 27.
Op 10 december 2017 werden opnieuw grootschalige wijzigingen in Limburg doorgevoerd. Lijn 80 ging in de daluren en op zaterdag nog maar 1x/uur rijden tussen Venlo en Horst, daarnaast werd er doordeweeks overdag ook via de haltes Ampèrestraat, Edisonstraat en Newtonweg gereden.