Lijn 702 Papendrecht Veer - Groot-Ammers Fortuynplein
Buurtbuslijn 702 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 702 rijdt van Papendrecht via Oud-Alblas, Bleskensgraaf, Brandwijk, Ottoland, Goudriaan, Nieuwpoort en Gelkenes naar Groot-Ammers.
Dienstregeling
- Tussen Papendrecht Burgemeester Keijzerweg en Oud-Alblas Dorp wordt ook door belbus 502 gereden die tevens in de avonduren en het weekend rijdt.
- Enkele ritten rijden vanaf Brandwijk een direct door naar Groot-Ammers.
Route
Halte | ||
35px | Papendrecht, Veer | |
Papendrecht, Winkelcentrum De Meent | ||
Papendrecht, Centrum | ||
Papendrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Papendrecht, Willem de Zwijgerschool | ||
Papendrecht, Politiebureau | ||
Papendrecht, Burg. Keijzerweg | ||
Papendrecht, Walmolen | ||
Papendrecht, Stellingmolen | ||
Oud-Alblas, Veerweg | ||
Oud-Alblas, Oranjelaan | ||
Oud-Alblas, Dorp | ||
Oud-Alblas, Voorwetering | ||
Oud-Alblas, Hoogspanningskabels | ||
Oud-Alblas, Kooikershuis | ||
Oud-Alblas, Brug | ||
Oud-Alblas, Gradatum | ||
Bleskensgraaf, Vlietweg | ||
Bleskensgraaf, 't Fort | ||
Bleskensgraaf, Rozengang | ||
Bleskensgraaf, Wijngaardseweg | ||
Bleskensgraaf, De Vriendschap | ||
Bleskensgraaf, Dorp | ||
Bleskensgraaf, Graafzicht | ||
Brandwijk, Kerkweg | ||
Brandwijk, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Ottoland, Ankerplaats | ||
Ottoland, Vlietbrug | ||
Ottoland, De Hoef | ||
Ottoland, Gereformeerde Kerk | ||
Ottoland, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Ottoland, Polderweg | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Achterland | ||
Nieuwpoort, Vijverhof | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
35px | Gelkenes, Schoonhovenseveer | |
Groot-Ammers, Scheepswerf | ||
Groot-Ammers, De Producent | ||
Groot-Ammers, Liesveld | ||
Groot-Ammers, De Krom | ||
Groot-Ammers, Beatrixstraat | ||
Groot-Ammers, Fortuynplein |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werden de belbusritten tussen Papendrecht en Oud-Alblas afgesplitst en ondergebracht onder het lijnnummer 502.