Lijn 090 Jüchen, Damm Leostraße - Hochneukirch Reinartz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jan 2018 om 12:06
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 090 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 7x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 13x/dag (per richting) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 090 rijdt van Damm via Aldenhoven, Bedburdyck, Gierath, Jüchen en Schaan naar Hochneukirch.
Dienstregeling
- Zowel in de ochtend als middag wordt in beide richtingen gereden.
- In de ochtend ligt het eindpunt meestal bij het Schulzentrum en Schule. In de middag is dit meestal het beginpunt.
- De route, de eind- en beginpunten zijn zeer onregelmatig.
Route
Halte | ||
Damm, Damm/Leostraße | ||
Damm, Schloss Dyck | ||
Aldenhoven, Höningstraße | ||
Aldenhoven, Ginsterweg | ||
Hoppers, Hoppers | ||
Neuenhoven, Neuenhoven | ||
Schlich, Schlich | ||
Wallrath, Wallrath | ||
Rath, Rath | ||
Kleinenbroich, Stessen | ||
Bedburdyck, In der Bausch | ||
Bedburdyck, Grevenbroicher Straße | ||
Hemmerden, Kirchplatz | ||
Bedburdyck, Lindenhof | ||
Gierath, Burgstraße | ||
Gierath, Neuenhovener Straße | ||
Gierath, Am Ackergrund | ||
Gierath, Gubberather Straße | ||
Gubberath, Gubberath | ||
Jüchen, Abzweig Herberath | ||
Jüchen, Schulzentrum | ||
Jüchen, Friedhofstraße | ||
Jüchen, Rathaus | ||
Schaan, Abzweig Schaan | ||
Jüchen, Garzweiler Allee | ||
Kelzenberg, Kelzenberg | ||
Kelzenberg, Abzweig Mürmeln | ||
Wey, Wey | ||
Waat, Ortsmitte | ||
Dürselen, Dürselen | ||
Kamphausen, Kamphausen | ||
Kelzenberg, Kindergarten | ||
Schaan, Schaan | ||
Hochneukirch, Nordstraße | ||
Hochneukirch, Marktstraße | ||
Hochneukirch, Baumstraße | ||
Hochneukirch, Bahnhof | ||
Hochneukirch, Schule | ||
Hochneukirch, Markt | ||
Hochneukirch, Hochstraße | ||
Hochneukirch, Nordring | ||
Hochneukirch, Zur Kapelle | ||
Hochneukirch, Plum | ||
Hochneukirch, Reinartz |