Lijn 110 Utrecht, Kanaleneiland - Leidsche Rijn
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | U-OV |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Utrecht |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 1 juli 2017 t/m 21 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 10 |
Opvolger(s) | 15 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag (per richting) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 110 rijdt van het Anne Frankplein via Kanaleneiland, Transwijk en Oog in Al naar Leidsche Rijn.
Route
Halte | ||
Utrecht, Anne Frankplein | ||
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan | ||
Utrecht, Struyckenlaan | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein-Zuid | ||
Utrecht, Welgelegen | ||
Utrecht, Den Hommel | ||
Utrecht, Beethovenlaan | ||
Utrecht, Everard Meysterlaan | ||
Utrecht, Racinelaan | ||
Utrecht, Spinozaweg | ||
Utrecht, Station Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Centrumboulevard | ||
Utrecht, Jan Wolkerssingel | ||
Utrecht, Soestwetering/Antonius Ziekenhuis | ||
Utrecht, The Wall | ||
Utrecht, Rijpwetering |
Geschiedenis
Lijn 110 werd op 1 juli 2017 ingevoerd als tijdelijke vervanging van lijn 10 op de route van Kanaleneiland via Oog in Al naar Leidsche Rijn. Op 22 augustus 2017 werd deze lijn alweer opgeheven en vervangen door de nieuwe servicelijn 15.