Lijn 608 Drunen Prins Hendrikstraat - Andel Prinsentuin College
Buslijn 608 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | West en Midden-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 608 rijdt van Andel, via Wijk en Aalburg, Oud Heusden en Elshout naar Drunen. 's Ochtends rijdt deze lijn naar Andel, 's middags naar Drunen. Deze lijn behoort tot de Concessie West en Midden-Brabant en wordt gereden door Zwaluw Reizen in opdracht van Veolia Transport.
Route
Halte | ||
Andel, Buitenlaan | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Oud Heusden, Laagstraat | ||
Elshout, Van Altenastraat | ||
Elshout, Wolfshoek | ||
Drunen, Lipsstraat | ||
Drunen, Admiraalsweg | ||
Drunen, De Werf | ||
Drunen, Beethovenlaan | ||
Drunen, Statenlaan | ||
Drunen, De Mississippi | ||
Drunen, Grotestraat | ||
Drunen, Joost van den Vondellaan | ||
Drunen, Dillenburgstraat | ||
Drunen, Prins Hendrikstraat |