Lijn 862 Kaarst Kaarster See - Düsseldorf Belsenplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 aug 2015 om 14:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 862 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 862 rijdt van Kaarst Kaarster See via Neuss Nord naar Düsseldorf Belsenplatz.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt van Kaarst naar Düsseldorf 3x/uur gereden; tijdens alle overige spitsuren slechts 1x/uur.
Route
Halte | ||
Kaarst, Kaarster See | ||
Kaarst, Gustav Heinemann Straße | ||
Kaarst, Bussardstraße | ||
Kaarst, Eichendorffschule | ||
Kaarst, Martinusstraße | ||
Kaarst, Rathaus | ||
Kaarst, Karlsruher Straße | ||
Kaarst, Badeniastraße | ||
Kaarst, Nordkanal | ||
Neuss, Jröne Meerke | ||
Neuss, Viersener Straße | ||
Neuss, Josefkirche | ||
Neuss, Nibelungenstraße | ||
Neuss, Römerstraße | ||
Neuss, Leni Wollenhaupt Straße | ||
Neuss, Am Strauchbusch | ||
Neuss, Graf Landsberg Straße | ||
Düsseldorf, Handweiser | ||
Düsseldorf, Wiesenstraße | ||
↑ | Düsseldorf, Heesenstraße | |
Düsseldorf, Nikolaus Knopp Platz | ||
Düsseldorf, Belsenplatz |