Lijn 16 Hoorn, Station - Hoorn 80
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 4 nov 2009 om 22:09
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van het station naar Industriegebied 'Hoorn 80' in Hoorn.
Bij de halte Protonweg wordt de bestemming alvast weer op station Hoorn gezet. Daarna rijdt de bus het rondje door jet industriegebied.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Draafsingel | ||
Hoorn, Veemarkt | ||
Hoorn, Ged. Turfhaven | ||
Hoorn, Vollerswaal | ||
Hoorn, Nieuwe Wal | ||
Hoorn, Julianaplein | ||
Hoorn, Amstelweg | ||
Hoorn, Reaal | ||
Hoorn, Ceder | ||
Hoorn, Scheldeweg | ||
Hoorn, Protonweg | ||
Hoorn, Atoomweg | ||
Hoorn, Kathodeweg | ||
Hoorn, Neutronweg | ||
Hoorn, Electronweg |