Lijn 603 Stavenisse Poststraat - Bergen op Zoom Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 jun 2015 om 21:48
Voormalige buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessies | Noord-Zeeland, Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Periode | 9 december 2012 t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 106 |
Opvolger(s) | 603 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 603 reed van Stavenisse, via Sint Maartensdijk en Halsteren naar Bergen op Zoom.
In de ochtendspits reden 3 ritten in een '20/10-frequentie naar Bergen op Zoom. 's Middags reed één rit terug tot Sint Maartensdijk.
Route
Halte | ||
↓ | Stavenisse, Poststraat | |
Stavenisse, Boswei | ||
Sint Maartensdijk, Zuidmoerseweg | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Sint Maartensdijk, Stenepad | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Nijverheidsweg | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Bergen op Zoom, Bu. Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Station |
Geschiedenis
T/m 8 december 2012 bestond deze lijn als lijn 106.
Per 9 december 2012 is deze lijn vernummerd in 603 om zo duidelijker weer te geven dat het een scholierenlijn is.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd door lijn 603 niet meer vanaf Stavenisse gereden, maar vanaf Sint Maartensdijk. Er werd alleen nog naar Bergens op Zoom gereden, de middag rit is vervallen.