Lijn 589 Ossenisse Lageweg - Clinge De Sterre
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 jun 2015 om 20:22
Buurtbuslijn 589 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Oost Zeeuws-Vlaanderen |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 489 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 589 rijdt van Ossenisse via Walsoorden, Kloosterzande, Kuitaart, Lamswaarde, Kruispolderhaven, Paal, Graauw, Zandberg en Hulst naar Clinge.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt buiten de vakantieperioden één rit van Kloosterzande Kerk naar Hulst Reynaertcollege.
- Tot 13:00 uur wordt 1x/2 uur gereden. Na 13:00 uur wordt 1x/uur gereden.
- Om 13:30 uur begint één rit die vanaf Graauw Dorpsstraat naar Clinge rijdt.
Route
Halte | ||
Ossenisse, Lageweg | ||
Walsoorden, Walsoordensestraat | ||
↓ | Kloosterzande, Kerk | |
Kloosterzande, Molen | ||
Kloosterzande, Cloosterstraat | ||
Kuitaart, Dorp | ||
↓ | Hulst, Reynaertcollege | |
Lamswaarde, Kerk | ||
Kruispolderhaven, Kruispolderhaven | ||
Paal, Duivenhoeksestraat | ||
Graauw, Oude Kaai | ||
Graauw, Dorpsstraat | ||
Zandberg, Dorp | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Huisartsenport | ||
Hulst, Oude Polderstraat | ||
Hulst, Van Ceulenplein | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, 's-Gravenhofplein | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, Stationsplein | ||
Hulst, Van der Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Grote Kreek | ||
Clinge, Zeegat | ||
Clinge, 's-Gravenstraat | ||
Hulst, Zoetevaart | ||
Clinge, Molenstraat | ||
Clinge, De Sterre |
Geschiedenis
Op Concessie Zeeland 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd lijn 489 met honderd eenheden opgehoogd om de buurtbussen in de 5xx serie te brengen.