Lijn 630 Renesse Transferium - Goes Bergweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 mei 2015 om 20:52
Voormalige buslijn 630 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Periode | 9 december 2012 t/m 13 december 2014 |
Voorganger(s) | 130 |
Opvolger(s) | 630 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (richting Goes) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 630 reed van Renesse, via Haamstede, Burgh en Westenschouwen naar Goes.
In de ochtendspits reed één rit de gehele route en reed één rit van Renesse naar Goes Station. In de middagspits werd er niet gereden, reizigers reisden dan met lijn 129 en 133.
Route
Halte | ||
↓ | Renesse, Transferium | |
Haamstede, Noordstraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Westenschouwen, A. van der Weydeweg | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, De Haaymanweg | ||
Neeltje Jans, Deltapark | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
↓ | Goes, Bergweg |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route in Goes gewijzigd.