Lijn 135 Middelharnis Centrum - Ooltgensplaat Weespad
Buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vanaf 12.00 uur) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 135 rijdt van halte Centrum in Middelharnis via Middelharnis/Sommelsdijk, Stad aan 't Haringvliet, Den Bommel en Achthuizen naar Ooltgensplaat.
Door Middelharnis wordt slechts in één richting gereden: de ritten uit Ooltgensplaat rijden na de Doetinchemsestraat rechtstreeks naar halte Centrum waarvandaan na een korte stop de overige haltes in Middelharnis/Sommelsdijk op de terugrit worden aangedaan. 's Avonds na 19.30 uur worden deze haltes echter wel aangedaan onderweg naar halte Centrum. Vanaf 19.00 uur op maandag t/m zaterdag wordt tussen Achthuizen N59 en Ooltgensplaat als belbus gereden.