Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 feb 2015 om 15:00
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag (per richting, niet wo/vr middag) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/dag (wo/vr; ri. Spakenburg) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk.
De ochtendrit rijdt van Eemdijk naar Nijkerk, de middagrit rijdt van Nijkerk echter tot Spakenburg. Op woensdag en vrijdag rijdt de middagrit ca. 2 uur eerder.
Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding tussen Spakenburg en Eemdijk.
Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (oktober t/m april).
Route
Halte | ||
35px↓ | Eemdijk, Pontveer | |
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Zwembad De Duker | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
↑ | Spakenburg, Brahmslaan | |
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuyperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Station | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 is deze lijn nog maar 1 rit per richting gaan rijden. De 2 ritten op woensdag richting Bunschoten zijn wel blijven rijden.