Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Doetinchem Busstation
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 26 was een buslijn die vanaf Arnhem via Velp, Lathum en Giesbeek naar Doesburg reed.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Presikhaaf Station | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulse Slag | ||
Arnhem, Brekelenkampstraat | ||
Velp, Graaf Gerhardstraat | ||
Velp, Graaf Ottostraat | ||
Velp, Weteringstraat | ||
Velp, Ziekenhuis | ||
Velp, Velperbroek | ||
Lathum, Vuilverbranding | ||
Lathum, Rijdersbosweg | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Giesbeek, Groenestraat | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Giesbeek, Tutenbergsestraat | ||
Angerlo, Gemeentehuis | ||
Angerlo, Wielbergen | ||
Doesburg, Beumerskamp | ||
Doesburg, Tunnel Angerlo | ||
Doesburg, Potsmaat | ||
Doesburg, Beinum | ||
Doesburg, Koppelweg | ||
Doesburg, Hoek Looyersweg | ||
Doesburg, Gouden Regenstraat | ||
Doesburg, Halve Maanweg | ||
Doesburg, Meipoort | ||
Doesburg, Kraakselaan | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Burgemeester Vrijlandweg | ||
Laag Keppel, Weg naar Hoog Keppel | ||
Laag Keppel, 't Smaaleke | ||
Laag Keppel, Gouden Leeuw P+R | ||
Laag Keppel, Manege | ||
Langerak, IJzergieterij | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Tweede Loolaan | ||
Doetinchem, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 26 reed in ieder geval in de dienstregelingen van 31 mei 1987 en 28 mei 1989. Tussen Doesburg en Doetinchem werd alleen in de spits buiten de vakantieperiodes gereden. 's Ochtends drie ritten in beide richtingen; 's middags werd elk uur naar Doetinchem gereden. In de dienstregeling van 31 mei 1987 eindigde de ritten in Doetinchem bij de halte Kraakselaan. Één jaar later lag het eindpunt van deze ritten bij de halte Meipoort.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan en wat er later mee is gebeurd.