Treinserie 4700 (2009)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
[[Categorie:Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|4700]]
Treinserie 4700 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | (Lelystad Centrum -) Almere Oostvaarders - Uitgeest (- Alkmaar) |
Dienstregeling | [[Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|{{{dienstregeling}}}]] |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | |
Materieel | SGMm |
Opmerkingen | - |
Traject
- (Lelystad Centrum)
- Almere Oostvaarders
- Almere Buiten
- Almere Parkwijk
- Almere Centrum
- Almere Muziekwijk
- Weesp
- Diemen
- Amsterdam Muiderpoort
- Amsterdam Centraal
- Amsterdam Sloterdijk
- Zaandam
- Koog Bloemwijk
- Koog-Zaandijk
- Wormerveer
- Krommenie-Assendelft
- Uitgeest
- (Castricum)
- (Heiloo)
- (Alkmaar)
Bijzonderheden
- Serie rijdt vanaf dienstregeling 2009.
- Wordt 's avonds vanaf ca 20.00 uur verlengd vanaf/naar Lelystad Centrum (in plaats van de 3900) en naar/vanaf Alkmaar (in plaats van de 800). Op zondag rijdt deze serie de hele dag naar Alkmaar.