Lijn 44 Aalst Station - Opwijk Station
Schoolbuslijn 44 in België Bekijk de voormalige lijnen 44 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 44 rijdt van Aalst via Moorsel, Meldert, Baardegem, Opwijk, Merchtem en Steenhuffel naar Londerzeel.
In de ochtendspits rijdt één rit van Baardegem naar Aalst Atheneum. Rond het middaguur op woensdag en in de middagspits rijdt één rit van Aalst naar Opwijk.
Route
Halte | ||
Aalst, Kon. Tech. Atheneum 1 | ||
Aalst, Asserendries | ||
Aalst, V.T.I. | ||
Aalst, Meulenschettekapel | ||
Aalst, Vredeplein | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Een Meistraat | ||
Aalst, Doolhofstraat | ||
Aalst, O.L.V.-Ziekenhuis | ||
Aalst, Paardendries | ||
Aalst, Achterweg | ||
Moorsel, Koebrugstraat | ||
Moorsel, Kapittelstraat | ||
Moorsel, Waverstraat | ||
Moorsel, O.L.V.-Kapel | ||
Moorsel, Opwijksesteenweg | ||
Meldert, Koeisteert | ||
Meldert, Achterstraat | ||
Meldert, Walburgaweg | ||
Meldert, Hoogstraat | ||
Meldert, Dorpstraat | ||
Meldert, Kerk | ||
Meldert, Molenvijver | ||
Meldert, Faluintjeshof | ||
Baardegem, Bosstraat | ||
Baardegem, Dorpstraat | ||
Baardegem, Kerk | ||
Baardegem, Kapel Kerkstraat | ||
Baardegem, Cassestraat | ||
Baardegem, Mechelseweg | ||
Baardegem, Elderberg | ||
Baardegem, Melkspinde | ||
Opwijk, Steenweg op Dendermonde | ||
Opwijk, Nijverseelstraat | ||
Opwijk, Dageraadweg | ||
Opwijk, Wijngaardstraat | ||
Opwijk, Korruit | ||
Opwijk, Klaarstraat | ||
Opwijk, Marktstraat | ||
Opwijk, Station |
Geschiedenis
Op een onbekend moment is het trajectdeel naar Opwijk - Londerzeel geheel vervallen.