Lijn 66 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Nieuwegein Stadscentrum
Buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Utrecht Centraal naar Nieuwegein Stadscentrum. Deze lijn rijdt in Utrecht van busstation West via de Van Zijstweg en Europalaan naar P+R Westraven, en in Nieuwegein via Plettenburg naar het bus- en sneltramstation Nieuwegein Stadscentrum.
Route
Halte | ||
Utrecht, Busstation West | ||
Utrecht, Lanslaan | ||
Utrecht, Europalaan | ||
Utrecht, P+R Westraven | ||
Nieuwegein, Remiseweg | ||
Nieuwegein, Huis de Geer | ||
Nieuwegein, Noorderveld | ||
Nieuwegein, Buys Ballotbaan | ||
Nieuwegein, Fahrenheitbaan | ||
Nieuwegein, Wattbaan | ||
Nieuwegein, Oosterlichtcollege | ||
Nieuwegein, De Bongenaar | ||
Nieuwegein, Marconi | ||
Nieuwegein, Merwesteintunnel | ||
Nieuwegein, Binnenwal | ||
Nieuwegein, Stadshuis | ||
Nieuwegein, Stadscentrum |