Lijn 76 Rotterdam, Zuidplein - Keizerswaard
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 24 jul 2009 om 21:44
Buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76 rijdt van het Zuidplein naar Keizerswaard.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Ahoy | ||
Rotterdam, Motorstraat | ||
Rotterdam, Valkeniersweg | ||
Rotterdam, Rondewei | ||
Rotterdam, Maasstad Ziekenhuis (Zuider) | ||
Rotterdam, Molenwei | ||
Rotterdam, Langegeer | ||
Rotterdam, Hovendaal | ||
Rotterdam, Smeetslandsedijk | ||
Rotterdam, Molenvliet | ||
Rotterdam, Homerusstraat | ||
Rotterdam, Lombardijen | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Huniadijk | ||
Rotterdam, Appeldijk | ||
Rotterdam, Ruimersdijk | ||
Rotterdam, Herenoord | ||
Rotterdam, Nieuwenoord | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, De Hagen | ||
Rotterdam, Grote Hagen | ||
Rotterdam, Keizerswaard |