Lijn 70 Sittard Station - Echt Station
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 70 reed van Sittard via Nieuwstadt naar Susteren. Vanaf Susteren werd om en om naar Echt of Roosteren gereden.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Ziekenhuis | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan / Baandert | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan / Sportcentrum | ||
Sittard, Nusterweg 39/42 | ||
Sittard, Nusterweg 101 | ||
Sittard, Nusterweg / Millenerweg | ||
Sittard, Nusterweg / V.S.L. | ||
Nieuwstadt, Houbenstraat / Millenerpoort | ||
Nieuwstadt, Houbenstraat | ||
Nieuwstadt, Susterderweg | ||
Susteren, Station NS | ||
Susteren, Stationsstraat / Molenlaan | ||
Susteren, Swentiboldstraat | ||
Dieteren, Maaseikerweg / Mostard | ||
Roosteren, Geleenbeek | ||
Roosteren, Schettereind | ||
Susteren, Oude Rijksweg Noord | ||
Slek, Rijksweg Zuid | ||
Pey, Bosstraat | ||
Echt, Station NS |
Geschiedenis
Lijn 70 werd op een onbekend moment geïntroduceerd.
Vermoedelijk in 1997 werd de route gewijzigd. Voortaan werd alleen nog Sittard - Maaseik gereden. Het traject Susteren - Echt kwam te vervallen.
Met ingang van 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport, lijn 70 werd daarbij verlengd naar Weert. Op een later moment werd lijn 70 opnieuw ingekort tot Maaseik en later zelfs tot Roosteren.