Lijn 153 Almere De Steiger - Weesp Station
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 1987 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 153 reed van Almere Haven via Muiderzand (het huidige Almeerderzand), Muiderberg en Muiden naar Weesp.
Route
Route is (m.u.v. Almere) niet compleet
Halte | ||
Almere Haven, De Steiger | ||
Almere Haven, De Marken | ||
Almere Haven, De Grienden | ||
Almere Haven, De Meenten | ||
Almere Haven, De Werven | ||
Almere Haven, Centrum | ||
Almere Haven, De Hoven | ||
Almere Haven, De Wierden | ||
Almere Haven, De Gouwen | ||
Almere Haven, De Wierden | ||
Almere Haven, De Hoven | ||
Almere Haven, Centrum | ||
Almere Haven, De Werven | ||
Almere Haven, De Meenten | ||
Almere Haven, De Grienden | ||
Almere Haven, De Marken | ||
Almere Haven, De Steiger | ||
Almere Stad, 't Oor | ||
Muiderberg, Muiderzand | ||
Muiderberg, P. de Hooghlaan | ||
Muiden, Hakkelaarsbrug | ||
Muiden, Amsterdamse Poortbrug | ||
Weesp, Station NS |