Pagina's die verwijzen naar "Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2016"
De volgende pagina's verwijzen naar Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2016:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 683 Minnertsga Mooie Paal - Westhoek Westhoek (← koppelingen)
- Lijn 684 Stiens Langebuorren - Oude Bildtzijl De Kolk (← koppelingen)
- Lijn 685 Stiens Langebuorren - Alde Leie Brug (← koppelingen)
- Lijn 686 Oentsjerk Heemstrastate - Munein Munein (← koppelingen)
- Lijn 687 Oentsjerk Heemstrastate - Readtsjerk Readtsjerk (← koppelingen)
- Lijn 700 Deinum Station - Blessum Blessum (← koppelingen)
- Lijn 701 Deinum Station - Hilaard Hilaard (← koppelingen)
- Lijn 702 Deinum Station - Jellum Kerk (← koppelingen)
- Lijn 703 Deinum Station - Bears Bears (← koppelingen)
- Lijn 704 Franeker Station - Peins Peins (← koppelingen)
- Lijn 705 Franeker Station - Slappeterp Slappeterp (← koppelingen)
- Lijn 706 Franeker Station - Schingen Schingen (← koppelingen)
- Lijn 707 Franeker Station - Ried Ried (← koppelingen)
- Lijn 708 Franeker Station - Djongjum Tzummarumerweg (← koppelingen)
- Lijn 709 Franeker Station - Herbaijum Herbaijum (← koppelingen)
- Lijn 710 Franeker Station - Hitzum Hitzum (← koppelingen)
- Lijn 711 Franeker Station - Tzum Martenahiem (← koppelingen)
- Lijn 712 Franeker Station - Wjelsryp Wjelsryp (← koppelingen)
- Lijn 713 Franeker Station - Achlum Jonkerschap (← koppelingen)
- Lijn 714 Franeker Station - Schalsum Schalsum (← koppelingen)
- Lijn 715 Franeker Station - Baaium Baaium (← koppelingen)
- Lijn 716 Franeker Station - Boer Boer (← koppelingen)
- Lijn 717 Harlingen Station - Pingjum Pingjum (← koppelingen)
- Lijn 718 Harlingen Station - Achlum Jonkerschap (← koppelingen)
- Lijn 719 Mantgum Station - Leons Leons (← koppelingen)
- Lijn 720 Mantgum Station - Baard Baard (← koppelingen)
- Lijn 721 Mantgum Station - Britswert Froonackerdyk (← koppelingen)
- Lijn 722 Mantgum Station - Raerd Selanswei (← koppelingen)
- Lijn 723 Mantgum Station - Bears Bears (← koppelingen)
- Lijn 724 Mantgum Station - Easterwierrum Easterwierrum (← koppelingen)
- Lijn 725 Mantgum Station - Jellum Kerk (← koppelingen)
- Lijn 726 Mantgum Station - Jorwert Hoek Jorwert (← koppelingen)
- Lijn 727 Mantgum Station - Weidum Sanpaed (← koppelingen)
- Lijn 728 Mantgum Station - Wiuwert Wiuwert (← koppelingen)
- Lijn 729 Mantgum Station - Dearsum Dearsum (← koppelingen)
- Lijn 730 Mantgum Station - Boazum Boazum (← koppelingen)
- Lijn 731 Winsum Busstation - Tzum Martenahiem (← koppelingen)
- Lijn 732 Winsum Busstation - Easterlittens Easterlittens (← koppelingen)
- Lijn 733 Winsum Busstation - Leons Leons (← koppelingen)
- Lijn 734 Winsum Busstation - Spannum Laekwerterwei (← koppelingen)
- Lijn 735 Winsum Busstation - Winsum Kleasterdyk (← koppelingen)
- Lijn 736 Winsum Busstation - Baard Baard (← koppelingen)
- Lijn 737 Winsum Busstation - Britswert Froonackerdyk (← koppelingen)
- Lijn 738 Winsum Busstation - Wjelsryp Wjelsryp (← koppelingen)
- Lijn 739 Leeuwarden Busstation - Miedum Miedum (← koppelingen)
- Lijn 740 Leeuwarden Busstation - Goutum Dobbehof (← koppelingen)
- Lijn 741 Leeuwarden Busstation - Lekkum Lekkum (← koppelingen)
- Lijn 742 Leeuwarden Busstation - Techum Molkenkelder (← koppelingen)
- Lijn 743 Leeuwarden Busstation - Wirdum Wirdum Rijksweg (← koppelingen)
- Lijn 744 Leeuwarden Busstation - Wytgaard Wytgaard (← koppelingen)