Pagina's die verwijzen naar "Zuidooster dienstregeling 1979/1980"
De volgende pagina's verwijzen naar Zuidooster dienstregeling 1979/1980:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 25 Venray Autobusstation - Boxmeer Station (← koppelingen)
- Lijn 17 Grave Autobusstation - Oss Station (← koppelingen)
- Lijn 4 Nijmegen Station - Breedeweg Kerkplein/Horst Kerk (← koppelingen)
- Lijn 41 Arnhem Centraal Station - Andelst Kerk (← koppelingen)
- Lijn 43 Nijmegen Station - Rhenen V.V.V. Kantoor (← koppelingen)
- Lijn 44 Tiel Station - Kesteren Station (← koppelingen)
- Lijn 45 Rhenen V.V.V. Kantoor - Geldermalsen Station (← koppelingen)
- Lijn 47 Geldermalsen Station - Gorinchem Ziekenhuis (← koppelingen)
- Lijn 49 Geldermalsen Station - Gorinchem Station (← koppelingen)
- Lijn 48 Tiel Station - Poederoijen Rabobank (← koppelingen)
- Lijn 2 Nijmegen Station - Boxmeer Bejaarden-Centrum/Uden Markt (← koppelingen)
- Lijn 5 Nijmegen Station - Alphen Kerk/Tiel Station (← koppelingen)
- Lijn 7 Eindhoven Floralaan-Oost - Oirschot Kazerne (← koppelingen)
- Lijn 6 Nijmegen Station - Druten Markt/Alphen Kerk (← koppelingen)
- Lijn 25 Maashees De Goeystraat/Overloon Oorlogsmuseum - Venray Autobusstation (← koppelingen)
- Lijn 26 Venray Ziekenhuis - Well Café Vink (← koppelingen)
- Lijn 29 Venray Veltum - Venlo Station (← koppelingen)
- Lijn 33 Helenaveen Carpsbrug - Deurne Autobusstation (← koppelingen)
- Lijn 36 Bergen Industriepark - Goch Bahnhof (← koppelingen)
- Lijn 42 Andelst Garage Z.O. - Wageningen Autobusstation (← koppelingen)
- Lijn 44 Tiel L.E.A.O.-school - Kesteren Station (← koppelingen)
- Lijn 47 Brakel Markt - Gorinchem Station (← koppelingen)
- Lijn 50 Tiel Station - Geldermalsen Station (← koppelingen)
- Lijn 48 Geldermalsen Station - Tiel Station (← koppelingen)
- Lijn 3 Nijmegen Station - Tegelen Spechtstraat (← koppelingen)
- Lijn 24 Eindhoven Station - Venray Station (← koppelingen)
- Lijn 22 Helmond Station - Eindhoven Station (1979) (← koppelingen)
- Lijn 28 Venray Autobusstation - Maashees De Goeystraat/Overloon Oorlogsmuseum (← koppelingen)
- Lijn 36 Nieuw Bergen Gemeentehuis - Goch Bahnhof (← koppelingen)
- Lijn 33 Helenaveen Rabobank - Deurne Autobusstation (← koppelingen)
- Lijn 32 Deurne Autobusstation - Weert Station (← koppelingen)
- Lijn 20 Eindhoven Station - Stiphout Kerk (← koppelingen)
- Lijn 16 Nijmegen Station - 's-Hertogenbosch Station (← koppelingen)
- Lijn 10 Eindhoven Station - Best Raadhuisplein (← koppelingen)
- Lijn 1 Eindhoven Vaartbroek - Veldhoven Zonderwijk (← koppelingen)
- Lijn 11 Eindhoven Heesterakker - Veldhoven Zonderwijk (← koppelingen)
- Lijn 2 Eindhoven De Tempel - Geldrop Coevering (← koppelingen)
- Dienstregeling Regio Eindhoven 1984/1985 (← koppelingen)
- Lijn 2 Eindhoven, De Tempel - Genderbeemd (← koppelingen)
- Lijn 12 Eindhoven De Tempel - Veldhoven Heikant (← koppelingen)
- Zuidooster dienstregeling 1980/1981 (← koppelingen)
- Lijn 18 Gennep Autobusstation - Grave Autobusstation (← koppelingen)
- Lijn 35 Venlo Station NS - Geldern Bahnhof (← koppelingen)
- Lijn 27 Venray Autobusstation - Venlo Station (1976) (← koppelingen)
- Lijn 18 Grave Autobusstation - Gennep Wilhelminaplein (1965) (← koppelingen)
- Zuidooster dienstregeling 1978/1979 (← koppelingen)
- Lijn 25 Veghel Bolkenplein - Stiphout Kerk (← koppelingen)
- Dienstregeling Regio Eindhoven 1979/1980 (← koppelingen)
- Lijn 20 Eindhoven Station - Helmond Station (1978-1979) (← koppelingen)
- Lijn 22 Eindhoven Station - Stiphout Kerk (← koppelingen)