Treinserie 7200 (België 1992/1993)
Voormalige Belgische treinserie 7200
| |
---|---|
Traject | (Herstal -) Liège-Guillemins - Rivage - Jemelle |
Dienstregeling | 1992/1993 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/2 uur |
Opmerkingen | - |
Treinserie 7200 was in de dienstregeling 1992/1993 de Lokaaltrein tussen Herstal, Liège, Angleur, Esneux, Rivage, Marche-en-Famenne, Marloie en Jemelle.
Traject
Bijzonderheden
- Tussen Herstal en Liège-Guillemins werd alleen in de spitsuren gereden.
Andere voormalige Belgische treinseries 7200
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
1982/1983 | Lokaaltrein | 1x/uur | Charleroi-Sud - Braine-le-Comte | NMBS | Reed in het weekeinde 1x per 2 uur. | |
1984/1985 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Guillemins - Jemelle | NMBS | ||
1985/1986 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Guillemins - Jemelle | NMBS | ||
1987/1988 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Guillemins - Jemelle | NMBS | ||
1989/1990 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Guillemins - Jemelle | NMBS | ||
1990/1991 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Herstal - Liège-Guillemins - Rivage - Jemelle | NMBS | ||
1995/1996 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Palais - Liège-Guillemins - Rivage - Jemelle | NMBS | Stopte in het weekend niet in Méry. | |
1996/1997 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Palais - Liège-Guillemins - Rivage - Jemelle | NMBS | Stopte in het weekend niet in Méry. | |
1997/1998 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Liège-Palais - Liège-Guillemins - Rivage - Jemelle | NMBS | Stopte in het weekend niet in Méry. |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 7200
- Belgische dienstregeling 1992/1993
- Lokaaltrein
- Station Herstal
- Station Liège-Saint-Lambert
- Station Liège-Carré
- Station Liège-Guillemins
- Station Angleur
- Station Tilff
- Station Méry
- Station Hony
- Station Esneux
- Station Poulseur
- Station Rivage
- Station Comblain-au-Pont
- Station Comblain-la-Tour
- Station Hamoir
- Station Sy
- Station Bomal
- Station Barvaux
- Station Melreux-Hotton
- Station Marche-en-Famenne
- Station Marloie
- Station Rochefort-Jemelle