Treinserie 14700 (1980/1981)
Treinserie 14700 in 1980/1981
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Heerhugowaard |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1980/1981 |
Materieel | Mat '46 |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 2x/uur |
Opmerkingen | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug; stopte vanaf 28 september 1980 te Alkmaar Noord. |
Treinserie 14700 was in de dienstregeling 1980/1981 de stoptrein tussen Amsterdam CS, Alkmaar en Heerhugowaard.
Traject
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Hembrug | ||
Zaandam | ||
Koog-Bloemwijk | ||
Koog-Zaandijk | ||
Wormerveer | ||
Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar | ||
Alkmaar Noord | ||
Heerhugowaard |
Opmerkingen
- Richting Alkmaar reden de volgende ritten: 's Ochtends één rit van Amsterdam CS naar Alkmaar (zonder stop te Heiloo) en 's middags een rit van Amsterdam CS naar Uitgeest, een rit van Amsterdam CS naar Den Helder (met stops te Schagen, Anna Paulowna en Den Helder Zuid) en een rit naar Hoorn (met stop te Obdam).
- Richting Amsterdam CS reden vier ritten in de ochtendspits: één rit van Heerhugowaard naar Amsterdam CS, twee ritten van Alkmaar naar Amsterdam CS gevolgd door nog een rit van Heerhugowaard naar Amsterdam CS.
- Alleen de eerste drie ritten richting Amsterdam CS stopten te Hembrug.
- Deze treinserie stopte vanaf 28 september 1980 te Alkmaar Noord.
Spoorlijn(en)
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 14700
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1974/1975 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard-Broek op Langendijk | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1975/1976 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard-Broek op Langendijk | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1976/1977 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1977/1978 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1978/1979 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1979/1980 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1981/1982 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein; stopte beperkt te Hembrug. |
1982/1983 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Heerhugowaard | NS | Spitstrein |
1983/1984 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1984/1985 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1985/1986 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1986/1987 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1987/1988 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1988/1989 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1989/1990 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1990/1991 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1991/1992 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1992/1993 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1993/1994 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1994/1995 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1995/1996 | Stoptrein | 2x/uur | Amsterdam CS - Uitgeest | NS | Spitstrein |
1999/2000 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2000/2001 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2001/2002 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Aachen Hbf | NS | |
2003 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Stolberg-Altstadt | DB Regio NRW | Reed in Duitsland als RB20 |
2010 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Uitgeest | NS | |
2011 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Uitgeest | NS |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 14700
- Dienstregeling 1980/1981
- Station Amsterdam Centraal
- Station Hembrug
- Station Zaandam
- Station Koog-Zaandijk
- Station Zaandijk Zaanse Schans
- Station Wormerveer
- Station Krommenie-Assendelft
- Station Uitgeest
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Station Alkmaar Noord
- Station Heerhugowaard
- Dienstregeling Staatslijn K