16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
| 85 || [[Lijn 85 Venray Station - Venlo Station|Venray - Wanssum - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - Velden - Venlo]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 86 || [[Lijn 86 Maasbracht Markt - Echt Station| Maasbracht - Stevensweert - Ohé en Laak - Echt]] |||-style="background-color:#CADCEB;" | 87 || [[Lijn 87 Nederweert Lindenstraat - Leveroy Kerk|Nederweert - Eind - Leveroy]] ||
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 127 || [[Lijn 127 Helmond Station - Venray Station|Helmond - Deurne - Ysselsteyn - Venray - Oostrum (Station)]] || Sneldienst, werd gereden door [[Hermes]] vanuit het SRE
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 174 || Leveroy - Weert || Spitslijn
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 574 || Heythuizen - Leveroy - Eind - Weert || Spitslijn
|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|