|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|
=== <font size="2">Lijn 101 81 t/m 20090</font size> ===
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 84 || [[Lijn 84 Assen Busstation/NS - Drachten Busstation|Assen - Bovensmilde - Veenhuizen - Haulerwijk - Bakkeveen - Siegerswoude - Ureterp - Drachten]] || ''onbekend'' t/m ''onbekend''
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 86 || [[Lijn 86 Groningen Centraal Station - Norg Nachtegaalstraat|Groningen - Hoogkerk - Peizermade - Peize - Donderen - Norg]] || ''onbekend'' t/m ''onbekend''
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 87 || [[Lijn 87 Roden Busstation - Leek Busstation|Roden - Nietap - Leek]] || ''onbekend'' t/m ''onbekend''
|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|