2.706 bytes toegevoegd,
11 jun 2009 01:11 {{LijnInfo
|lijnnr=49
|vervoerder=[[GVB]]
|concessie=Metro/tram/bus Amsterdam
|materieel=[[Berkhof Jonckheer]]
|lijnsoort=Stadsbus
|type=Bus
|frequentie_spits=2x/u
|frequentie_dal=2x/u
|frequentie_zaterdag=2x/u
|frequentie_zondag=1x/u
|frequentie_avond=1x/u
}}
==Route==
{{RouteTop |
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [[Amsterdam Bijlmer ArenA|Amsterdam, Station Bijlmer ArenA]]}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Amsterdam, Haardstee}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Amsterdam, Hakfort}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Amsterdam, Hogevecht}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Amsterdam, Kelbergen}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsMr.svg|35px]] | [[Kraaiennest|Amsterdam, Kraaienneststation]] }}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsMr.svg|35px]] | [[Gaasperplas|Amsterdam, Gaasperplasstation]] }}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsBr.svg|35px]] | Amsterdam, Gaasperplasstation }}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Amsterdam, Gaasp}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Driemond, Reigersbroeck }}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Driemond, Geinbrug }}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Weesp, Blokland}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Weesp, Sporthal Aetsveld}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Weesp, Reigersweide}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Molenpad}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Reigersweide}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Sporthal Aetsveld}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Blokland}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Van Houtenlaan}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Van Houten Industriepark}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Casparuslaan}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Winkelcentrum}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Sinnigvelderstraat}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Pampuslaan}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Gemeenschapspolderweg}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Weesp, Verpleegtehuis Hogewey}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, Bloemendalerweg}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Weesp, L. Eelantsplein}}
{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsT0.svg|35px]] | [[Weesp|Weesp, Station]] }}
}}
In Weesp wordt de route over de Wiefferingdreef (haltes Molenpad tot Blokland) altijd in dezelfde richting gereden, zowel door de bus naar Amsterdam als de bus naar het station van Weesp.