|frequentie_zondag=0-1x/uur|frequentie_avond=0-1x/uur|periode=4 januari 2009 t/m 30 juni 2012|voorganger=[[Lijn 12 Zwijndrecht, Station - 't Veer|12]], [[Lijn 17 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station (2008)|17]]|opvolger=[[Lijn 717 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station|717]]
}}
'''Lijn 17''' rijdt reed van station [[Zwijndrecht]] via Heerjansdam naar station [[Barendrecht]]. ===Dienstregeling===* Op maandag t/m vrijdag na 20.00 uur, zaterdag na 19.00 uur en zondag werd slechts tussen Zwijndrecht en Heerjansdam gereden.* Op de terugweg wordt werd in Zwijndrecht een lusroute door de wijk Walburg gereden.
=== Busroute =Geschiedenis ==* Met ingang van [[Dienstregeling concessie DAV-gebied 2009|4 januari 2009]] nam [[Lijn 17 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station (2008)|lijn 17]] vanaf het ziekenhuis de route van [https://maps[Lijn 12 Zwijndrecht, Station - 't Veer|lijn 12]] door Zwijndrecht Walburg over.googleIn de tegengestelde richting werd voortaan een snellere route naar het ziekenhuis gereden.nlDe frequentie op maandag t/mapsm zaterdag overdag werd verhoogd naar 1x/ms?msid=216306636803285190425uur i.0004c1b54a3f2a02fe626&msa=0&ll=51p.836944,4v.596577&spn=0.074037,01x/75 minuten.181789 Busroute in Google Maps]
== Geschiedenis =={{RouteTopSpoiler|Voormalige route in Zwijndrecht t/m 12 december 2009|{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwijndrecht, Albert Schweitzer Ziekenhuis }}{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zwijndrecht, Lindeweg }}}}Vanaf [[Dienstregeling concessie DAV-gebied 2010|13 december 2009]] vond een kleine routewijziging in Zwijndrecht plaats en werd voortaan via het Sweelinckplantsoen gereden. Met ingang van [[Wijzigingen Dienstregeling concessie DAV-gebied 2012|8 januari 2012]] werd de lijn volledig omgezet in een [[belbus]] en vanaf 1 juli 2012]] wordt werd deze lijn omgezet naar een [[buurtbus]] met het lijnnummer [[Lijn 717 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station|717]]. [[Categorie:Concessie DAV-gebied|1]]