11
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond=2x/uur
}}
'''Lijn 10''' voert van Kerschoten, via het busstation naar Ugchelen. Met ingang van 14 december 2008 is de lijn in Ugchelen verlengd naar begraafplaats Heidehof. Hierdoor is, afwijkend van het Apeldoornse stadsbussysteem, het slagje station - – Ugchelen - – station 45 in plaats van 30 minuten. Waar de meeste lijnen Tussen Busstation/NS- Ugchelen wordt een halfuursdienst geboden. Tussen Busstation/NS en Kerschoten wordt maandag tot en met name vrijdag in de avonduren - om :16 spitsen en :46 op het busstation zaterdag overdag een overstap bieden, is deze overstap er richting Ugchelen welkwartierdienst gereden, maar heeft de reiziger vanaf Ugchelen op die lijnen daarbuiten een overstap van 15 minutenhalfsuursdienst.
== Route ==
==Keringen==
*De basisdienst keert in Lijn 10 uit Kerschoten en Ugchelen op zichzelfrijdt na het Busstation/NS door als lijn 5 naar Woudhuis. Vanuit Kerschoten wordt er naar Ugchelen geredenLijn 5 uit Woudhuis rijdt na het Busstation/NS door als lijn 5 Woudhuis. In Dat geldt zowel voor de basisdienst als de andere richting, dus vanuit tussenritten.*Lijn 10 uit Ugchelen, wordt er op rijdt na het busstation meeste gekeerd op /NS afwisselend door als lijn 15 naar Teuge of 18naar Station de Maten.*De extra spitsritten keren op het busstation op lijn 17 naar Sprenkelaar; in Sprenkelaar op zichzelf.
[[categorie:Stadsdienst_Apeldoorn|0]]