1.151 bytes toegevoegd,
14 apr 2012 15:04 {{VLijnInfo
|lijnnr=139
|vervoerder=[[VAD]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/2 uur
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|frequentie_avond=1x/2 uur (zondag)
}}
'''Lijn 139''' reed van Raalte via Lemelerveld, Lemele, Ommen en Witharen naar Balkbrug.
Één rit in de ochtendspits tussen Ommen en Balkbrug werd door de [[DVM]] onder het lijnnummer 31 gereden. Deze rit reed een lusroute door Ommen.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [[Raalte|Raalte, Station NS]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Lemelerveld, Kanaaldijk}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Lemele, Kerkstraat}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ommen, Nieuwebrug}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [[Ommen|Ommen, Station NS]]}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ommen, Markt}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Ommen, Balkerweg}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Witharen, Witharen}}
{{RouteRij| [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Balkbrug, Centrum}}
}}