|frequentie_avond=2x/uur
}}
[[Afbeelding:Lijn179 Hfd.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 179''' bij het station in [[Hoofddorp]].]]
'''Lijn 179''' rijdt van Hoofddorp station via het Spaarne Ziekenhuis, Halfweg en Zwanenburg naar Amsterdam. Het traject binnen Hoofddorp wordt alleen doordeweeks 1x/uur gereden.
's Avonds en 's weekends wordt, alleen richting Halfweg, één keer per uur via Suikerfabriek naar Halfweg Wilgenlaan gereden.<br>