'''Lijn 59''' rijdt reed van Groningen via Haren, Harenermolen, Glimmen, Noordlaren, Zuidlaren, Schuilingsoord, Annen, Eext, Gieten, Gasselte, Drouwen, Borger, Ees, Exloo, Odoorn en Klijndijk naar Emmen.
Van maandag t/m zaterdag overdag wordt werd 1x/uur de gehele route bereden. In de avonduren en op zondag wordt werd er 1x/2 uur als vaste lijndienst gereden en 1x/2 uur als [[LijnBelBus]] tussen Zuidlaren en Emmen, hierbij moet moest worden overgestapt in [[Gieten Knooppunt N33/N34|Gieten]].