Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 203 Hasselt Station - Bilzen Station

227 bytes toegevoegd, woensdag om 15:15
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=203
|lijnkleurtekst=c5aa77
|lijnkleurkader=c5aa77
|lijnkleur=ffffff
|lijnkleurkader=c5aa77
|route=Hasselt - Diepenbeek - Beverst - Schoonbeek - Heesveld - Spurk - Bilzen
|vervoerder=[[De Lijn]]
|frequentie_spits=1-2x/dag
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
|frequentie_dal=0-1x/woensdag
|frequentie_dal_vakantie=rijdt niet
}}
=== Dienstregeling ===
* In de ochtendspits rijdt één rit van Hasselt naar Bilzen.
* In de middagspits rijden twee ritten Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Bilzen naar Hasselt.* Op woensdagmiddag rijdt één rit In de middagspits rijden twee ritten van Bilzen naar Hasselt; in de middagspits rijdt dan op woensdag slechts één rit.* In de omgekeerde spitsrichting Dezelfde route wordt exact dezelfde route ook gereden door [[Lijn 204 Bilzen Station - Hasselt Station|lijn 204]], maar dan in de omgekeerde spitsrichting.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Hasselt|Hasselt|Hasselt, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Hasselt, Molenpoort Afstaphalte<small>(afstaphalte)</small>}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}} | Hasselt|Hasselt Dusartplein|Hasselt, Dusartplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hasselt, Rijksadministratief CentrumJapanse Tuin}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hasselt, Het Dorlik}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Godsheide, Pietelbeekstraat}}
Op [[Dienstregeling vervoerregio Limburg 2024|6 januari 2024]] werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij [[De Lijn]]. Op deze datum kwam de halte ''Kapermolen'' in Hasselt te vervallen en wordt de nabijgelegen halte ''Rijksadministratief Centrum'' voortaan in beide richtingen bediend. Ook kwam de halte ''Weg op Schoonbeek'' in Beverst weer terug in de dienstregeling.
 
Op [[Dienstregeling vervoerregio Limburg 2025|1 juli 2025]] werd de vijfde fase van het 'Nieuwe net' ingevoerd bij [[De Lijn]]. In Hasselt werd de halte ''Rijksadministratief Centrum'' hernoemd naar ''Japanse Tuin''.
ap_users
19.343
bewerkingen

Navigatiemenu