152.724
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|buitenland=ja
|type=snelbus
|dienstregeling=20242025
|land=Duitsland
|lijnnr=SB63
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks wordt standaard 2x/uur de gehele route gereden. Hierbij rijden bijna alle ritten via Rollesbroich met uitzondering van drie à vier ritten per richting.
*Uitsluitend enkele ritten rond de schooltijden en tijdens de avonduren bedienen Roetgen Markt. In de ochtendspits rijden vier extra scholierenritten richting Aachen Bushof. Hierbij start een rit te Roetgen Markt, een rit te Roetgen Post, een rit bij de halte Mulartshütte en een rit bij Simmerath Bushof. Twee Drie van deze ritten bedienen ook de haltes Heißberg en Gillesbachtal.
*In het weekend en de avonduren wordt 1x/2 uur gereden tussen Aachen Bushof en Roetgen Post en 1x/uur Roetgen Post en Simmerath Bushof. De helft van de ritten rijdt dan via Paustenbach.
*Tijdens de zomerperiode wordt in het weekend de frequentie tussen Aachen Bushof en Roetgen enkele malen verdicht tot 1x/uur.