=== Buurtbus ([[Arriva]]) ===
'''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]'''
* [[Lijn 196 's-Heerenberg Busstation - Nieuw Dijk De Pontilaan|196: 's-Heerenberg - Stokkum - Beek - Loerbeek - Wehl - Didam - Nieuw Dijk]]
* [[Lijn 197 's-Heerenberg Busstation - Terborg Station|197: 's-Heerenberg - Ulft - Terborg]]
=== Schoolbus ([[Arriva]]) ===
'''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]'''
* [[Lijn 697 Stokkum Dorp - Ulft Debbeshoek]]