Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_spits=1-3x/uur
|frequentie_spits_vakantie=1x/uur
|frequentie_dal=1x/(2) uur
|frequentie_avond=1x/(2) uur (tot 21:00)
|frequentie_avond_zaterdag=1x/2 uur (tot 21:00)
=== Dienstregeling ===
*Standaard wordt doordeweeks 1x/uur geredenwaarbij rond 9:30 uur een gat van twee uur in de dienstregeling zit. *In de ochtendspits buiten de vakanties rijden enkele extra ritten twee scholierenritten van Grevenbroich Bahnhof naar Neuss Stadthalle/Museum , een scholierenrit van Kapellen Stadionstraße naar Neuss Stadthalle/Museum en een scholierenrit van Grevenbroich Bahnhof naar de Otto-Hahn-Straße waardoor voor een korte periode een frequentie van 3x/uur wordt gehanteerd. In de omgekeerde richting rijdt één een scholierenrit van Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof naar Wevelinghoven Realschule. In de middagspits rijdt op maandag, woensdag en donderdag een extra rit scholierenrit van Grevenbroich Bahnhof naar Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof.*Doordeweeks wordt in tot circa 14:00 uur door de ochtend meeste ritten richting Neuss Stadthalle/Museum door een deel van de ritten via de halte Otto-Hahn-Straße gereden in de middaguren is dit en tussen circa 12:00 en 18:00 uur rijden alle ritten in de omgekeerde richtingvia de halte Otto-Hahn-Straße. Op zaterdag wordt de routevariant via de halte Otto-Hahn-Straße tweemaal bediend.
*Doordeweeks wordt in de avonduren richting Neuss 1x/2 uur gereden. In de omgekeerde richting wordt 1x/uur gereden.
*Op zondag wordt alleen gereden tussen Neuss Stadthalle/Museum en Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof, alwaar deze lijn gekoppeld is aan [[Lijn 893 Grevenbroich, Bahnhof - Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof|lijn 893]].
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling verkeersverbond VRR 2015#Dienstregeling 2015 DB Rheinlandbus|14 juni 2015]] werd in Grevenbroich een alternatieve spitsroute via de Otto-Hahn-Straße aan de route toegevoegd.
Op [[Dienstregeling verkeersverbond VRR 2018#Dienstregeling 2018 DB Rheinlandbus|7 januari 2018]] werd de halte Weingartstraße hernoemd in Weingartstraße/Botanischer Garten.
 
Op [[Dienstregeling verkeersverbond VRR 2024#Dienstregeling 2024 DB Rheinlandbus|4 april 2024]] werd de bediening van de Otto-Hahn-Straße uitgebreid. Zowel in de ochtendspits richting Neuss als rond 13:00 uur in beide richtingen ging een extra rit via de Otto-Hahn-Straße rijden. Ook op zaterdagmiddag gingen twee ritten in beide richtingen de Otto-Hahn-Straße bedienen.
153.053
bewerkingen

Navigatiemenu