Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 458 Borculo Busstation - Ruurlo Station

485 bytes toegevoegd, 17 nov 2024 20:28
geen bewerkingssamenvatting
{{Nieuwedrgl2}}
{{LijnInfo
|lijnnr=458
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|0hlBr}} | Borculo|Borculo Busstation|Borculo, Busstation}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rhlTr}} | Lochem|Lochem|Lochem, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Lochem, HessenwegStaring College}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Lochem, Oude Enkweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Lochem, De Luchte}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Lochem, Greutink}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Lochem, Sint Jozef Rusthuis}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2023|11 december 2022]] werd de opzet van de weekendbus rond Lochem gewijzigd. In Lochem werden voortaan ook de haltes van [[Lijn 52 Lochem Station - Laren Dorpsstraat|lijn 52]] bediend, zodat meer reismogelijkheden ontstonden en in die plaats werd voortaan ook het station in de route opgenomen. De lijn ging voortaan een grote lusroute met de klok mee rijden, waarbij Borculo de begin- en eindhalte werd. De aansluitingen onderweg konden zo ook verbeterd worden.
 
Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2025|15 december 2024]] werd de route in Lochem opnieuw gewijzigd; de lijn ging voortaan via de Rondweg om Lochem heen rijden en niet meer via het centrum. De halte ''Hessenweg'' werd hierbij niet meer bediend, maar daarvoor in de plaats werd ook gestopt bij de bushaltes van lijn 57 in het zuiden van Lochem.
ap_users
90.278
bewerkingen

Navigatiemenu