|route='''Lelystad:''' Station Centrum → Zuiderzeewijk → Lelycentre → Atol → Archipel → Station Centrum
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Stadsvervoer Lelystad (2004 - 2011)
|lijnsoort=Stadsbus
|stad=Lelystad
|formule=LelyBus
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]
|periode=18 januari 2004 t/m 3 september 2011
|frequentie_spits=4x/uur
|frequentie_spits_vakantie=2x/uur (zomer)
|frequentie_zondag=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur
|frequentie_koopavond=4x/uur (zomer : 2x/uur)
}}
'''Lijn A''' reed als ringlijn door van station [[Lelystad Centrum]] een grote lusroute via de wijken ZuiderzeeZuiderzeewijk, het Lelycentre, Atol en via het Ziekenhuis rijdt lijn A weer naar het stationArchipel.
== Geschiedenis ==Bij het ingaan van de nieuwe concessie [[Categorie:Stadsdienst Concessie Stadsvervoer Lelystad(2004-2011)|AStadsvervoer Lelystad]]werden de voormalige lijnen 3, 4, 7, 13, 14 en 17 vervangen door de nieuwe '''lijn A''' die vanaf het station 4x/uur een lusroute via de Zuiderzeewijk, Atol en Archipel ging rijden.