Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 28 Almelo, Centraal - Twentepoort Oost

193 bytes toegevoegd, 5 jun 2024 19:42
Geschiedenis
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2006|11 december 2005]] ging de eerste concessie [[Concessie Twente (2006-2013)|Twente]] van start en de huidige vervoerder [[Connexxion]] ging vanaf dan rijden in een bordeauxrode kleurstelling onder de noemer [[Twents]]. Op genoemde datum werden in de avonduren extra ritten aan de dienstregeling toegevoegd, waardoor de laatste rit pas rond 21:30 ging rijden. Ook op zondag werd de lijn in de dienstregeling opgenomen tussen circa 12:00 en 20:00, maar de ritten werden dan met een 8-persoonsbusje gereden vanwege geringere passagiersaantallen.
Vanaf Op [[Dienstregeling concessie Twente 2008|9 december 2007]] vervielen de avondritten kwamen evenwel alle ritten na circa 20:30 te vervallen vanwege de geringere passagiersaantallen.30 uurSlechts enkele late ritten van streekbussen die nog wel bleven rijden konden een alternatief bieden op bushaltes aan de rand van de wijk.
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2014|8 december 2013]] nam [[Syntus]] het busvervoer in Twente over ten koste van [[Connexxion]]. Door aanpassingen in de dienstregeling is deze lijn komen te vervallen. Het traject Almelo – Almelo Nijrees is opgenomen in [[Lijn 66 Neede Busstation - Oldenzaal Station|lijn 66]].
ap_users
90.297
bewerkingen

Navigatiemenu