4.662
bewerkingen
Wijzigingen
nachtlijnen toegevoegd
| [[Lijn 14 Huissen Valom - Arnhem Elderveld|Huissen - Kronenburg - Elderveld]]
| In samenwerking met [[GSM]]
|-
| 15
| [[Lijn 15 Arnhem Centraal Station - Elst Lange Dreef / Willemsstraat|Arnhem CS - Elst]]
| nachtbus
|-
| 16
| [[Lijn 16 Arnhem, Centraal Station - De Laar Oost|Arnhem CS - De Laar Oost]]
| nachtbus
|-
| 17
| [[Lijn 17 Arnhem, Centraal Station - Hoogkamp|Arnhem CS - Hoogkamp]]
| nachtbus
|-
| 18
* [[Lijn 14 Huissen Valom - Arnhem Elderveld|Lijn 14]]: rijdt niet meer op vrijdagavonden (koopavond te Huissen).
* [[Lijn 34 Velp Ziekenhuis Velp - Huissen Valom|Lijn 34]]: de proef die enige maanden met lijn 34 Huissen - Arnhem Presikhaaf is gehouden is zodanig succesvol dat lijn 34 definitief blijft rijden. Lijn 34 rijdt in de spitsuren tussen Huissen en het ziekenhuis te Velp.
=== Wijziging per 6 november 1989 ===