'''Shuttle P+R Weba/Decathlon''' rijdt reed van P+R Weba Decathlon via station Dampoort naar het centrum van Gent naar de haltes Gent Sint-Jacobs en Sint-Anna.
*Sinds een onbekende dag in 2021 rijden er elektrische Mercedes minibussen op deze lijn.
*Sinds februari 2022 rijdt reed deze lijn door werkzaamheden op de Afrikalaan en Dampoort niet meer langs het station Gent Dampoort. Door de werkzaamheden valt de bediening van [[Lijn 6 Gent Belvedereweg - Mariakerke Post|Lijn 6 Belvedereweg - Mariakerke Post]] in de omgeving van de Scandinaviëstraat weg. Als noodoplossing wordt werd de shuttle omgeleid via de Afrikalaan met de twee extra tijdelijke haltes''Lübeckstraat'' en ''Kajuitstraat''.
Op 6 januari 2024 verviel de shuttle omdat vanaf die datum de nieuwe [[Lijn 6 Gent, P+R Muide - Zuid|lijn 6]] van [[De Lijn]] ging rijden.