'''Lijn S25''' rijdt van Teltow Stadt via Berlin-LichterfeldeOst, het Berlin Südkreuz, Berlin Potsdamer Platz, Berlin Friedrichstraße, Berlin Gesundbrunnen, Berlin-Schönholz, Berlin Alt-Reinickendorf , Berlin-Tegel en Tegel Berlin-Heiligensee naar Hennigsdorf(b Berlin).
* De Te Bornholmer Straße bestaat de hele week in beide richtingen 3x/uur een snelle cross-platformaansluiting met lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S8.svg|20px|link=S8 (Berlin)]]. Dit biedt de volgende verbindingen::* Teltow Stadt - Lichterfelde Ost - Südkreuz - Potsdamer Platz - Friedrichstraße - Gesundbrunnen [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S25.svg|20px|link=S25 (Berlin)]] ↔ [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S8.svg|20px|link=S8 (Berlin)]] Pankow - Blankenburg - Birkenwerder.:* (Wildau -) Grünau - Adlershof - Schöneweide - Ostkreuz - Landsberger Allee [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S8.svg|20px|link=S8 (Berlin)]] ↔ [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S25.svg|20px|link=S25 (Berlin)]] Schönholz - Alt-Reinickendorf - Tegel - Heiligensee - Hennigsdorf.* Rijdt de hele week wordt 3x per /uur het hele traject gereden, in combinatie . :* Samen met de lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S26.svg|20px|link=S26 (Berlin)]] + [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S85.svg|20px|link=S85 (Berlin)]] wordt op werkdagen overdag en in de vroege avond 6x/uur gereden tussen Teltow Stadt en Schönholz (3x/uur met een snelle overstap te Bornholmer Straße).:* Samen met lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S2.svg|20px|link=S2 (Berlin)]] en [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S26.svg|20px|link=S26 (Berlin)]] wordt op werkdagen overdag 12x/uur gereden tussen Priesterweg en Blankenburg (3x/uur met een snelle overstap te Bornholmer Straße).:* Samen met lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S2.svg|20px|link=S2 (Berlin)]] en [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S26.svg|20px|link=S26 (Berlin)]] wordt op werkdagen in de vroege avond 12x/uur gereden tussen Priesterweg en Pankow (3x/uur met een snelle overstap te Bornholmer Straße).:* Samen met lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S26.svg|20px|link=S26 (Berlin)]] wordt in het weekend overdag en in de vroege avond 6x per /uur geredentussen Teltow Stadt en Potsdamer Platz.:* In Samen met lijn [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S2.svg|20px|link=S2 (Berlin)]] en [[Afbeelding:Berlin_transit_icons_-_S26.svg|20px|link=S26 (Berlin)]] wordt in het weekend overdag en in de nacht van vroege avond 12x/uur gereden tussen Priesterweg en Potsdamer Platz.* Rijdt op vrijdag op zaterdag - en zaterdagnacht, en zaterdag op zondag wordt in de nachten voor feestdagen, 2x/uur het hele traject gereden. In andere nachten rijdt deze lijn niet.* Enkele opstartende en uitlopende ritten beginnen of eindigen afwijkend te Lichterfelde Süd, Lichterfelde Ost, Anhalter Bahnhof, Potsdamer Platz, Nordbahnhof, Schönholz of Tegel.