Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 2 Venlo Station - Blerick Klingerberg

267 bytes toegevoegd, 9 dec 2023 03:56
geen bewerkingssamenvatting
=== Dienstregeling ===
* Op werkdagen zijn de ritten uit Blerick bij station Venlo in de spits 2x/uur en in de daluren 1x/uur gekoppeld aan [[Lijn 5 Venlo, Station - Stalberg|lijn 5]] naar Venlo Centrum en Venlo Noorderpoort. De laatste rit is niet gekoppeld. Er is geen koppeling in de andere richting.
* In de avonduren en op zondag wordt deze lijn vervangen door [[Lijn 812 811 Venlo Station - Blerick KlingerbergTegelen Spechtstraat|lijn 812811]], die alle haltes bedient, maar in een uitgebreidere route.
{{TariefInfo|concessie=Limburg|nottypekaart1=P+R|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Zuid-Limburg|nottypekaart4=OV-shuttle|nottypekaart5=euregio|nottypeabo1=P+R|nottypeabo2=Zuid-Limburg|voorverkoop=ja}}
Op [[Dienstregeling concessie Limburg 2023|11 december 2022]] werden alle ritten op zondag opgeheven. Op zondag konden reizigers voortaan net als in de avonduren 2x/uur reizen met [[Lijn 812 Venlo Station - Blerick Klingerberg|lijn 812]] in plaats van 1x/uur met de vaste bus.
 
Op [[Dienstregeling concessie Limburg 2024|10 december 2023]] werden de drie lijnen van de [[Arriva Vlinder]] in Venlo geïntegreerd tot één lijn en werd [[Lijn 811 Venlo Station - Tegelen Spechtstraat|lijn 811]] de vervangende lijn in de avonduren en op zondag.
ap_users
19.127
bewerkingen

Navigatiemenu