189
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 17''' rijdt van Eindhoven via Aalst naar Waalre. Deze bus rijdt 's avonds tot 22:30 2x/uur (in het weekend tot 21:30), na deze tijd nog 1x/uur tot einde dienst.
Tussen het station en halte ''Florapark'' wordt een gezamenlijke dienstregeling met [[Lijn 7 Eindhoven Station - Aalst Ekenrooi|lijn 7]] gereden.Lijn '''7&17''' horen thuis op perron '''K'''
== Route ==